O nas

Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe STANLAB Sp. z o.o. jest firmą prywatną założoną w 2000 roku z siedzibą w Gliwicach. Od 1 lipca 2006 główna siedziba firmy mieści się przy ul. K Olszewskiego 12 w Lublinie. Od początku swojej działalności byliśmy skoncentrowani na dystrybucji surowców i odczynników chemicznych.
 
Od 2012r poszerzyliśmy zakres swojego działania o obrót płytami budowlanymi i meblowymi. Obecnie jesteśmy wiodącym importerem sklejek szalunkowych, brzozowych , sosnowych i mieszanych. W sprzedaży mamy także płyty meblowe i wiórowe, blaty robocze oraz wszelkie płyty stosowane w przemyśle meblarskim.
 
Z uwagi na zapotrzebowanie przemysłu transportowego swoją ofertę wzbogaciliśmy o materiały plandekowe i z powodzeniem rozpoczęliśmy dystrybucję w całym kraju.
Współpracujemy w firmami z Polski oraz z zagranicy. Silne kontakty wiążą nas z krajami Wschodniej Europy: Ukrainą, Rosją, Białorusią, Łotwą i Estonią oraz państwami zachodnioeuropejskimi jak: Szwecja, Niemcy, Włochy, Węgry, państwami azjatyckimi Chiny , Kazachstan, Japonia oraz krajami Ameryki Południowej.
 
Dowodem wysokiej jakości obsługi Klientów jest wiele wyróżnień jakie Spółka uzyskała w minionych latach m.in. przyznany tytuł Gazeli Biznesu oraz Certyfikat Wiarygodności Biznesowej.
 
Cała grupa spółek zatrudnia około 400 osób. Roczna sprzedaż to 500 mln USD. Zaplecze techniczne spółek działających w grupie stanowią cztery dobrze uzbrojone technicznie bazy o łącznej powierzchni ponad 13ha położone w Lublinie przy ul. K. Olszewskiego 10 i ul Diamentowej 7, w Niemcach 105A k/Lublina oraz w Muszynie przy ul. Zielonej 3. Łączna powierzchnia pomieszczeń biurowych i magazynowych, produkcyjnych oraz technologicznych to około 26.000 m2.
 
Mamy nadzieję, że przedstawione wyżej przez nas informację w pełni odpowiadają Państwa oczekiwaniom. Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać kontaktując się bezpośrednio z wybraną spółką.